ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Testuj bezpłatnie: Projekty i Usługi

Precyzyjny

- Program do zarządzania projektami enova365 umożliwia przypisywanie zdarzeń i dokumentów do konkretnych projektów. W procesie planowania i realizacji inwestycji zyskujesz kontrolę nad finansami oraz zadaniami – na każdym etapie projektu

Mobilny

- Sprawdzaj stan projektu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Aplikacja do zarządzania projektami enova365 pozwoli Ci edytować i zaktualizować dane z poziomu urządzeń mobilnych.

Zintegrowany

- Zyskuj możliwość konfiguracji projektów w połączeniu z innymi modułami enova365. System do zarządzania projektami obejmuje dane z wielu obszarów np. kadrowo-płacowych czy handlowych. 

Inteligentny kontroling

- Program do zarządzania zadaniami i projektami enova365 umożliwi Ci automatycznie rozpisywanie kosztów i przychodów na pozycje. Lepiej planuj finanse i zapewniaj firmie płynność – zwłaszcza gdy zarządzasz kosztami na poziomie zleceń i zamówień. 

Zarządzanie projektem

enova365 jest dostępna również w wersji mobilnej. Aplikacja do zarządzania projektami umożliwia dodawanie oraz edycję projektu w dowolnym miejscu. Jeżeli masz pod ręką urządzenie mobilne, możesz mieć kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie. Co dokładnie zagwarantuje Ci program i aplikacja do zarządzania projektami enova365?

- Program i aplikacja do zarządzania projektami umożliwiają przeglądanie wszystkich projektów w jednym miejscu. Dzięki nim otrzymujesz szybki dostęp do danych.

- Zarządzanie budżetem inwestycji – sprawdzisz prawdopodobieństwo realizacji budżetu według zrealizowanych i planowanych pozycji. Możesz planować swój budżet zarówno w ujęciu wartościowym, jak i ilościowo-wartościowym.

- Program i aplikacja do zarządzania projektami pomogą Ci trafnie ocenić plan biznesowy oraz przeprowadzić ewaluację.

Kontrola budżetu projektu

Program do zarządzania projektami enova365 zapewni Ci dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych z projektem w jednym spójnym systemie. Dzięki temu możesz przypisać koszty lub przychody z dokumentów dostępnych w bazie do konkretnego projektu. Co zapewnia program do planowania projektów enova365?

- Długofalowo planuj koszty i przychody. Program do zarządzania projektami umożliwia dostęp do dokumentów handlowych. Dzięki temu możesz weryfikować zamówienie zgodnie z założeniami.

- Program do planowania projektów enova365 umożliwia wykorzystywanie opisów analitycznych. Pomogą Ci one przyporządkować konkretne pozycje w planowanym i tworzonym budżecie. Kontroluj go później w module enova365. Dzięki temu ułatwisz sobie realizację procesów księgowych.

- Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 udostępnia narzędzia niezbędne w procesie budżetowania. Dostępne funkcjonalności sprawią, że nie przekroczysz zakładanego budżetu. Jest to możliwe dzięki monitorowaniu kwot przypisanych do dokumentów na poszczególnych etapach realizacji projektu.

- Wykorzystuj schematy podziału – program do prowadzenia projektów może automatycznie przypisać dokumenty do danego przedsięwzięcia.

- Przepływ dokumentów i procesów

- Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 jest zintegrowane z modułem CRM. Dzięki temu zyskujesz dostęp do funkcjonalności, które umożliwiają tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie relacji z Klientami. Pozwoli to na płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów. Jakie dokładnie funkcje zapewnia program do prowadzenia projektów?

Przepływ dokumentów i procesów

Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 jest zintegrowane z modułem CRM. Dzięki temu zyskujesz dostęp do funkcjonalności, które umożliwiają tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie relacji z Klientami. Pozwoli to na płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów. Jakie dokładnie funkcje zapewnia program do prowadzenia projektów?

- Program do zarządzania projektami enova365 umożliwi Ci tworzenie i przeglądanie dostępnej już listy kontrahentów. Na tej podstawie możesz przypisać realizowane projekty do Klientów. Następnie powiążesz bez trudu projekty w kampanie – nawet te dotyczące różnych kontrahentów. 

- Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 ułatwi Ci utrzymanie porządku w gromadzonych danych. Dokumenty utworzone w obrębie projektu mogą być udostępniane na potrzeby różnych procesów inwestycji.

Raportowanie wyników

Program do prowadzenia projektów enova365 udostępnia funkcjonalność budżetowania. Posłuży Ci ona do kontroli wydatków. Z łatwością sprawdzisz, jaki poziom wynagrodzeń przypada na poszczególne projekty. Co gwarantuje program i aplikacja do zarządzania projektami?

- Opis analityczny pomoże Ci w uporządkowaniu danych z dokumentów ewidencyjnych, handlowych, a także wykonanych transakcji. Wystarczy utworzyć opis analityczny, który automatycznie zbierze dane w całość.

- Program do prowadzenia projektów enova365 umożliwi Ci również obliczenie rzeczywistego kosztu wynagrodzeń. Aby go uzyskać, musisz jedynie zestawić czas pracy z projektami (obiekty, budowy, centrum kosztów).

- Program do zarządzania projektami umożliwia tworzenie zapisów księgowych. Dzięki dekretacji dokumentów księgowych szybko zweryfikujesz, czy dokumenty zostały poprawnie zaksięgowane. 

Testuj bezpłatnie: Projekty i Usługi

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz