SPRZEDAŻ I CRM

Testuj bezpłatnie ! - Sprzedaż i CRM

 

Mobilny

-  Gdziekolwiek się znajdujesz, jesteś w kontakcie z pracownikami. Nawet w podróży możesz zatwierdzać zamówienia, kontrolować finanse, przydzielać zadania – po prostu oszczędzasz czas.

Elastyczny

- CRM dla handlowca daje Ci pełną niezależność. Chcesz zoptymalizować składanie zamówień? Potrzebujesz integracji ze sklepem? Oczekujesz wsparcia dla zespołu handlowego? Zrób to o 50% skuteczniej.

Strategiczny 

- Zapomnij o ręcznym wypełnianiu plików w arkuszu kalkulacyjnym. System CRM enova365 wygeneruje Ci zestawienia jakich potrzebujesz. Szybko i skutecznie podejmiesz strategiczne decyzje. 

Wielobranżowy 

- System enova365 to kompletne narzędzie do obsługi procesów handlowych w firmach o różnych profilach.

Raporty i Forecasty

Otrzymujesz dostęp do gotowych wzorców raportów już w standardowej wersji programu.- Możesz łatwo i wygodnie eksportować dane do arkusza z dowolnego miejsca w systemie i zaprezentować je w formie wykresu.

- Posiadasz pełną dowolność w tworzeniu analiz w oparciu o informacje zawarte we wszystkich modułach enova365.

- W prosty sposób tworzysz wyspecjalizowane raporty oraz analizy danych, które znajdują się w bazie operacyjnej programu. Bez obciążania głównego serwera bazy danych.

Ewidencja kontaktu z Klientem

Po każdym kontakcie, CRM enova365 pozwala gromadzić informacje o wszystkich czynnościach i zadaniach wykonanych w stosunku do klienta, a także dane na temat jego preferencji zakupowych.- Dzięki zaawansowanym filtrom możesz w dowolnym momencie wyeksportować dane, np. listę kontaktów na potrzeby Twojej kampanii sprzedażowej.

- Zestawiaj dane wedle potrzeb: po standardowych i niestandardowych kategoriach. CRM enova365 zawiera m.in. takie elementy jak kampanie, zdarzenia, aktywności. 

- Wprowadzaj dane tak, jak Ci wygodnie: wypełnij formularz lub importuj dane z poziomu arkusza Excel jak i z pliku .xml. CRM możesz też integrować bezpośrednio ze źródłami danych. 

- CRM pozwala tworzyć zadania, zdarzenia, prowadzić projekty oraz kampanie.Obsługa lejka sprzedażowego

Lejek sprzedaży umożliwia analizę leadów na każdym poziomie procesu sprzedaży. Dzięki niemu wiesz, jakie działania ma podjąć Twój zespół sprzedażowy i na jakim etapie znajduje się realizacja planu.- Pozyskiwanie wiedzy na temat podgrzanych leadów. Masz możliwość sprawdzenia, które leady stanowią najwyższy potencjał sprzedażowy oraz jaki jest etap domykania sprzedaży.

- Kadra zarządzająca z łatwością otrzyma odpowiedzi na pytania o zaangażowaniu potencjalnych klientów, źródle ich pozyskania i jego efektywności. 

- CRM enova365 umożliwia pracę w przeglądarce i ułatwia wizualizację danych w formie wykresów. 

- Szybki i wygodny dostęp pozwala Ci zyskać wiedzę o tym, jaką skuteczność mają handlowcy, na jakim etapie powinni podjąć kontakt oraz jakie są właściwe działania, które pozwalają osiągnąć cel.

Harmonogramy i obsługa procesów

Dzięki automatyzacji sprzedaży CRM możesz automatycznie wysyłać powiadomienia np. o niezapłaconych fakturach – za pomocą poczty e-mail lub SMS.- Funkcje CRM z wykorzystaniem Poczty CRM lub SMS pozwolą Ci powiadamiać użytkowników o nowych zadaniach, które im zlecono.

- CRM oferuje Ci też funkcjonalność Poczty CRM, która wyklucza konieczność korzystania z innych klientów pocztowych, czyli dokumenty, kartoteki kontrahenta i towaru, rozliczenia.

- Za pomocą CRM enova365 możesz wygenerować przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności.

- CRM daje Ci możliwość prowadzenia nie tylko procesów sprzedażowych, ale też supportu i reklamacji.Aplikacje mobilne dla handlowców

Jeśli jesteś handlowcem, potrzebujesz osobistego asystenta, który wystawi dokumenty handlowe: zapytania, oferty, zamówienia – kiedy tylko chcesz. To wszystko możesz osiągnąć dzięki aplikacji enova365 na urządzenia Android i iOS.- Zaplanuj wizytę z klientem i kontrahentem – dostęp do harmonogramu masz w każdym miejscu.

- Chcesz zaplanować szkolenie dla Klienta lub prezentację handlową? Zarządzanie relacjami z klientem to specjalność enova365. Program w kilka minut zanotuje i zarejestruje zdarzenie.

- Sprawdź aktualny cennik lub przyznaj klientowi rabat.

- Korzystasz z kalendarza i map Google? Nasz CRM będzie z nim współpracować, by zwiększyć efektywność działań.

Testuj bezpłatnie ! - Sprzedaż i CRM

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz